home   mapa   kontakt 
 
www.cmsmirage.pl
  Rozwiązania   Produkty   Wdrożenia   CMSMirage 
 
 

Zastrzeżenia Prawne

Operatorem i właścicielem niniejszego serwisu jest CMSMirage sp. z o.o. Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego, są zastrzeżone.

Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu internetowego www.cmsmirage.pl, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do CMSMirage sp. z o.o. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody CMSMirage sp. z o.o.

CMSMirage sp. z o.o. dołoży odpowiednich starań, aby informacje umieszczane na jego stronach były wyczerpujące i aktualne, ale nie zobowiązuje się do określenia stopnia ich dokładności ani konieczności stałego uaktualniania wszystkich danych. CMSMirage sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu. Jednocześnie CMSMirage sp. z o.o zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia.

Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie ponosi sam użytkownik. CMSMirage sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z serwisu www.cmsmirage.pl.Zamów
 materiały informacyjne
 telefon od konsultanta
 
 
 
Wybrane wdrożenie
 
<p>Serwis internetowy dla szkoły języków obcych w Warszawie. Zrealizowany przez nas już po raz drugi.</p>
Worldwide School
 
design by BrandSupport  Rozwiązania   Produkty   Wdrożenia   CMSMirage   zastrzeżenia prawne   polityka prywatności 
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.