home   mapa   kontakt 
 
www.cmsmirage.pl
  Rozwiązania   Produkty   Wdrożenia   CMSMirage 
 
 

Zastrzeżenia Prawne

Operatorem i właścicielem niniejszego serwisu jest CMSMirage sp. z o.o. Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego, są zastrzeżone.

Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu internetowego www.cmsmirage.pl, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do CMSMirage sp. z o.o. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody CMSMirage sp. z o.o.

CMSMirage sp. z o.o. dołoży odpowiednich starań, aby informacje umieszczane na jego stronach były wyczerpujące i aktualne, ale nie zobowiązuje się do określenia stopnia ich dokładności ani konieczności stałego uaktualniania wszystkich danych. CMSMirage sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu. Jednocześnie CMSMirage sp. z o.o zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia.

Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie ponosi sam użytkownik. CMSMirage sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z serwisu www.cmsmirage.pl.Zamów
 materiały informacyjne
 telefon od konsultanta
 
 
 
Wybrane wdrożenie
 
Zrealizowany dla Międzynarodowego Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach pod Warszawą portal w całości osadzony na bazie Mirage CMS jest jednym z przykładów szerokiego zakresu wykorzystania internetu w pracy na rzecz przedsiębiorstwa. Dzięki portalowi www.ichs.pl strona kliniki stała się nie tylko centralnym miejscem gdzie zebrano informacje o przedmiocie działalności. Dzięki modułowi słownika, pomocy on-line, forum dyskusyjnego, portal stał się również swojego rodzaju bazą wiedzy i narzędziem doraźnej pomocy.  Dzięki zapewnieniu pełnej informacji o klinice, zakresie diagnostyki i leczenia, poprzez zarządzanie konferencjami, internetowe centrum przyjęć, sklep, tour po klinice po prezentację zabiegów portal ma szerokie grono odwiedzających, co widać chociażby po ilości rejestracji poprzez portal..
ICHS
 
design by BrandSupport  Rozwiązania   Produkty   Wdrożenia   CMSMirage   zastrzeżenia prawne   polityka prywatności 
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.