home   mapa   kontakt 
 
www.cmsmirage.pl
  Rozwiązania   Produkty   Wdrożenia   CMSMirage 
 
CMSMirage | O firmie
O firmie
Aktualności
Praca
Zbliżenia
Kontakt
 

O firmie

CMSMirage to spółka technologiczna, która tworzy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania internetowe wspomagające procesy biznesowe i marketingowe ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy.

Bazując na wiodących technologiach i autorskich produktach projektujemy i dostarczamy Klientom dostosowane do ich potrzeb rozwiązania z zakresu:

CMSMirage to zespół ekspertów: architektów, konsultantów, programistów o wszechstronnej wiedzy z zakresu IT i biznesu oraz bogatym doświadczeniu. Właściwi ludzie to podstawa naszego sukcesu.

Na bazie naszego doświadczenia, obowiązujących światowych standardów oraz specyfiki prowadzonych przez nas projektów wypracowaliśmy i sprawdziliśmy w wielu realizacjach  model projektowania i wdrażania oferowanych przez nas rozwiązań. W połączeniu z naszą wiedzą i elastycznością jest on gwarantem sukcesu, jednocześnie minimalizując ryzyko niepowodzenia. Dla pełnego obrazu - dzięki swoim ekspertom - firma uzyskała akredytację PARP w dziedzinie "Innowacji i nowych technologii".

Dlatego też dynamicznie rozwijamy się, czego dowodem jest stale powiększające się grono Klientów.Zamów
 materiały informacyjne
 telefon od konsultanta
 
 
 
Wybrane wdrożenie
 
Serwis poświęcony możliwościom uzyskania wsparcia ze środków unijnych, przygotowany dla BRE Bank przy współpracy ze Smartlink.
BRE Bank S.A.
 
design by BrandSupport  Rozwiązania   Produkty   Wdrożenia   CMSMirage   zastrzeżenia prawne   polityka prywatności 
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.