home   mapa   kontakt 
 
www.cmsmirage.pl
  Rozwiązania   Produkty   Wdrożenia   CMSMirage 
 
CMSMirage | O firmie
O firmie
Aktualności
Praca
Zbliżenia
Kontakt
 

O firmie

CMSMirage to spółka technologiczna, która tworzy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania internetowe wspomagające procesy biznesowe i marketingowe ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy.

Bazując na wiodących technologiach i autorskich produktach projektujemy i dostarczamy Klientom dostosowane do ich potrzeb rozwiązania z zakresu:

CMSMirage to zespół ekspertów: architektów, konsultantów, programistów o wszechstronnej wiedzy z zakresu IT i biznesu oraz bogatym doświadczeniu. Właściwi ludzie to podstawa naszego sukcesu.

Na bazie naszego doświadczenia, obowiązujących światowych standardów oraz specyfiki prowadzonych przez nas projektów wypracowaliśmy i sprawdziliśmy w wielu realizacjach  model projektowania i wdrażania oferowanych przez nas rozwiązań. W połączeniu z naszą wiedzą i elastycznością jest on gwarantem sukcesu, jednocześnie minimalizując ryzyko niepowodzenia. Dla pełnego obrazu - dzięki swoim ekspertom - firma uzyskała akredytację PARP w dziedzinie "Innowacji i nowych technologii".

Dlatego też dynamicznie rozwijamy się, czego dowodem jest stale powiększające się grono Klientów.Zamów
 materiały informacyjne
 telefon od konsultanta
 
 
 
Wybrane wdrożenie
 
<p>Portal dla Politechniki Wrocławskiej integrujący ponad 30 serwisów tematycznych Uczelni.</p><p/>Bazą portalu jest Mirage CMS
Politechnika Wrocławska
 
design by BrandSupport  Rozwiązania   Produkty   Wdrożenia   CMSMirage   zastrzeżenia prawne   polityka prywatności 
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.